info[at]ginagen.com

میسلار واتر چیست؟

دوشنبه, 19 مهر 1400 ساعت 10:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

میسلار واتر چیست؟

نوعی پاک کننده‌ی صورت است که به از بین بردن سبوم و ناخالصی‌های اضافی پوست کمک کرده و باعث احساس نرمی و زیبایی در پوست می‌شود. میسلار واتر از میسل‌ها، یعنی ذرات لیپیدی پاک کننده که به صورت سوسپانسیونی در آب معلق شده‌اند، تشکیل شده است. میسل‌ها با جذب کثیفی‌ها و ناپاکی‌ها، آن‌ها را از سطح پوست پاک می‌کنند.

رازهایی راجع به میسل‌

  • ساختار میسل از سورفکتانت ها تشکیل شده است که با مجموعه ای از ذرات پیوند می دهد. از آنجا که چربی (روغن) و آب یکدیگر را دفع می کنند. میسل ها در آب ساختارهای قطبی دایره ای تشکیل می دهند، به صورتیکه قسمت خارجی که آبدوست است با آب پیوند ایجاد می کند و قسمت چربی دوست با جذب چربی ها در مرکز ساختار میسل قرار می گیرند. میسل ها، هر دو ویژگی آب ‌گریزی و آب ‌دوستی را دارند؛ این بدان معنی است که آن‌ها می‌توانند کثیفی، ناخالصی و آرایش صورت را از بین ببرند.
  • ظاهر میسلار واتر مانند آب شفاف است؛ اما وقتی با پوست تماس پیدا می‌کند، متوجه می‌شوید که این محصول ترکیبات پیچیده‌ی بیشتری دارد.
  • میسلار واتر بواسطه میسل ها می‌تواند انواع محصولات آرایشی، از کرم پودر گرفته تا آرایش چشم و ریمل را پاک کرده و عرق و چربی اضافی آن را از بین ببرد.

چرا باید از میسلار واتر استفاده کنیم؟

  1. بر خلاف پاک کننده‌های آرایشی دیگر، بعد از استفاده از میسلار واتر معمولا نیازی به شستن پوست صورت وجود ندارد. بنابراین استفاده از آن باعث صرفه جویی در وقت می‌شود. چون این محلول، هیچ ردی از چربی و یا مواد شیمیایی مضر بر روی پوست صورت باقی نمی‌گذارد.
  2. به دلیل نداشتن مواد شیمیایی در ترکیبات خود چشم را اذیت نمی کند و باعث قرمز شدن چشم‌ها و تحریک آن نمی‌شود همچنین حساسیت پوستی ایجاد نکرده و موجب خشک شدن آن نمی شود.
    ند میسلار واتِر به راحتی مواد آرایشی را از روی پوست صورت پاک کرده و این مواد را روی پوست پخش نمی‌کند.

استفاده روزانه میسلار واتر

به نظر کارشناسان هر فردی، دو بار در روز به یک چرخه کامل پاکسازی پوست نیاز دارد. یک بار در اول صبح و یک بار شب قبل از خواب برای پاک کردن مواد آرایشی از روی پوست صورت. به نظر می رسد که انجام این کار به صورت روتین کار سختی باشد. استفاده از میسلار واتر راه حل خوبی بوده که به راحتی به درون پوست جذب شده و آن را کاملا تمیز می‌کند.

روش استفاده از میسلار واتر چگونه است؟

در ابتدا کمی از میسلار واتر را روی یک پد آرایش پاک کن ریخته و سپس پد را به آرامی بر روی پوست صورت خود بکشید تا مواد آرایشی از روی آن پاک شوند. اگر آرایش شما غلیظ است، بهتر است که این کار را چند بار تکرار کنید تا مواد آرایشی به طور کامل از روی پوست صورتتان پاک شوند. این روش، مطمئن‌ترین و بی‌ضررترین روش برای پاک کردن لوازم آرایش از روی پوست صورت شما می باشد.

ویژگی میسلار واتر ژیناژن

میسلار واتر ژینازن برای پاکسازی و تاثیر بیشتر بسته به نوع پوست برای دو نوع پوست چرب و خشک فرموله شده است.

میسلار واتر پوست چرب

موجب پاکسازی صورت و چشم ها از مواد آرایشی و ناخالصی ها شده بدون اینکه پوست را تحریک کند. فاقد چربی است و به واسطه زینک گولوکونات سبب تعدیل فلور نرمال پوست و کنترل باکتری مولد آکنه در پوست چرب می شود. همینطور دارای خاصیت ضد التهاب بواسطه عصاره بابونه می باشد. سیتریک اسید موجود در آن باعث تمیزی پوست از تمام چربی ها و مواد آرایشی می شود و به پوست ظاهری مخملی می دهد.

میسلار واتر پوست خشک

بواسطه ترکیبی از گلیسیرین، آلوئه ورا و سدیم پی سی ای آبرسانی پایدار برای پوست فراهم کرده و باعث نوسازی سلولی می شود در عین حال پوست را نرم و صاف می کند.

مزایای میسلار واتر های ژیناژن

  • قابل استفاده در پاکسازی آرایش لب، چشم و صورت
  • فاقد پارابن، چربی، الکل و سولفات است.
خواندن 1881 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 19 مهر 1400 ساعت 10:50

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.