info[at]ginagen.com

مقالات

ویژگی منحصر به فرد کرم ترمیمی ژیناژن استفاده از سیلیکون الاستومر است که موجب افزایش تکثیر سلولی شده و همچنین با استفاده از عصاره پیاز (Onion) موجب تنظیم روند ترمیم شده، از تکثیر بیش از حد سلولی جلوگیری کرده، کلاژن سازی را نیز تعدیل و از این طریق مانع ایجاد اسکار در محل زخم می شود.

نوعی پاک کننده‌ی صورت است که به از بین بردن سبوم و ناخالصی‌های اضافی پوست کمک کرده و باعث احساس نرمی و زیبایی در پوست می‌شود. میسلار واتر از میسل‌ها، یعنی ذرات لیپیدی پاک کننده که به صورت سوسپانسیونی در آب معلق شده‌اند، تشکیل شده است. میسل‌ها با جذب کثیفی‌ها و ناپاکی‌ها، آن‌ها را از سطح پوست پاک می‌کنند.

درد احساس ناراحتی یا یک حس ناخوشایند در بدن است که اغلب بیانگر یک اتفاق یا مشکل عملکردی در یک یا چند ارگان بدن می باشد. در واقع درد یک علامت است که از فعال شدن سیستم عصبی منشأ می‌گیرد و ممکن است بصورت ناگهانی یا بصورت تدریجی ایجاد شود. درد به این شکل ایجاد می شود که مولکول های استیل کولین در سلول عصبی ساخته می شود و توسط کیسه هایی (وزیکول) به فضای بین سلولی آزاد می شود و توسط سلول بعدی دریافت می شود.

آکنه یک بیماری شایع پوستی است که با مسدود شدن فولیکول های مو در زیر پوست اتفاق می افتد. در این عارضه چربی و سلول های مرده پوست منافذ را مسدود می کنند و اغلب اوقات، شیوع در صورت رخ می دهد اما می تواند در پشت، قفسه سینه و شانه ها نیز ظاهر شود. هر کجا که مو وجود داشته باشد جوش هم ممکن است ایجاد گردد اما در برخی نواحی بدن که غدد چربی تراکم بیشتری داشته و میزان ترشح چربی بیشتر می باشد آکنه نیز بیشتر مشاهده می گردد. این نواحی شامل: صورت، قفسه سینه، پشت، شانه ها و بخش فوقانی بازوها می باشند.

خورشید، منبع زندگی، گرما و انرژی است، پس از مشاهده تأثیرات منفی آن بر پوست، طی 40-30 سال گذشته، به دنبال راهکاری برای کنترل اثرات منفی آن بودیم. اشعه های نور خورشید که به سطح زمین می رسند از اشعه مادون قرمز تا فرابنفش متغیر بوده و با طول موج های متغیری به زمین می رسند.

عارضه ای است که در آن پوست دچار خارش، قرمزی، التهاب و پوسته ریزی می شود. اگزما انواع بسیار زیادی دارد و ممکن است شما در هر زمان به بیش از یک نوع از این بیماری مبتلا باشید. در حالی‌ که تمامی انواع اگزما باعث ایجاد خارش و قرمزی پوست می شوند، اما برخی حتی ممکن است عوارضی چون ایجاد زخم‌ های آبدار، خشکی، زبری و پوسته‌پوسته شدن پوست را به همراه داشته باشند. سه نوع عمده اگزما (درماتیت): درماتیت تماسی آلرژیک، درماتیت تماسی تحریک کننده و درماتیت آتوپیک می باشند.